Koła i śruby do kosiarek

Koła do kosiarek ręcznych naszej firmy są Polskiej produkcji. Korpus koła jest wykonany wtryskowo z polipropylenu w kolorze czarnym. Bieżnia koła to pełny odlew z gumy. Dzięki zastosowaniu gumowej bieżni koła te charakteryzują się niskim oporem toczenia. Do kół zakupić można również specjalne śruby pełniące rolę osiek, śruby te zakończone są gwintem: M8 lub M10. Sześć rodzai średnic kół myślę że pozwoli naszym klientom dobrać koło odpowiednie do ich potrzeb.

Koła i śruby do kosiarek to elementy, które służą do mocowania koła do ramy kosiarki. Koła i śruby do kosiarek mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal, aluminium lub tworzywo sztuczne. Ważne, aby wybrać koła i śruby o odpowiedniej wytrzymałości i nośności, aby zapewnić bezpieczeństwo i płynność ruchu kosiarki.

Koła do kosiarek mogą mieć różne rozmiary i kształty, w zależności od modelu kosiarki i rodzaju terenu, na którym będą użytkowane. Niektóre modele kosiarek posiadają koła z amortyzacją, które umożliwiają lepsze prowadzenie kosiarki na nierównym terenie.

Śruby do mocowania koła do kosiarki są najczęściej wykonane ze stali, ale mogą też być wykonane z aluminium lub innych materiałów. Ważne, aby dobrać odpowiedni rozmiar i rodzaj śruby do danego modelu kosiarki i koła. Niektóre modele kosiarek posiadają specjalne zabezpieczenia przeciwzrywkowe, które zapobiegają odkręceniu się śruby podczas użytkowania kosiarki.

Loading...