Rolki metalowe do bram na płaskownik

Przeznaczone do bramy na płaskownik są rolki metalowe. Zabezpieczone są one warstwą ocynku, która chroni przed korozją. Rolki metalowe cechują się wytrzymałością oraz mają ogromną odporność na ścieranie. Dostosowane są do wózków bramowych jako rolki nośne. Rolki metalowe do bram na płaskownik mają wytrzymałą konstrukcję i znajdują zastosowanie w różnych płaszczyznach. Rolki metalowe do bram na płaskownik są ułożyskowane i stosowane do bram przesuwnych.

Symbol średnica koła (mm) średnica otworu w piaście (mm) szerokość piasty (mm) szerokość bieżni (mm) rodzaj śruby rodzaj łożyska numer łożyska dopuszczalne obciążenie (kg) waga rolki (kg.)Cena
RJP-79-22

RJP-79-22

7910,52822M10x55mmkulkowe62042200,60 33,52 zł 
(27,25 zł netto)
RJP-89-22

RJP-89-22

8910,52822M10x55mmkulkowe62042200,60 36,26 zł 
(29,48 zł netto)

W naszej ofercie mamy dla Państwa rolki metalowe oraz poliuretanowe. Przeznaczone są do specjalistycznych urządzeń, rolek do bram przesuwnych, bram rolowanych oraz do wózków paletowych.

Rolka jezdna na płaskownik

Rolka jezdna na płaskownik to element, który służy do zamontowania na bramie przesuwnej w celu umożliwienia jej płynnego i łatwego otwierania i zamykania. Rolka ta składa się z metalowego korpusu zamocowanego na osi z łożyskiem, które umożliwia jej obracanie się oraz zapewnia płynność ruchu.

Rolka jezdna na płaskownik jest przeznaczona do montażu na płaskowniku, który jest elementem nośnym bramy przesuwnej. Płaskownik ten jest zamontowany na prowadnicach, po których brama przesuwana jest w górę lub w dół. Rolka ta umożliwia płynne i łatwe przesuwanie bramy oraz zapobiega jej zacinaniu się i zapadaniu.

Zaletą takiej rolki jest jej wytrzymałość i trwałość, co sprawia, że jest ona odpowiednia do użytkowania w różnych warunkach atmosferycznych i przy dużym obciążeniu. Rolka ta jest również łatwa w montażu i utrzymaniu, co umożliwia jej szybkie i proste wymienienie w razie potrzeby.

Jeśli chodzi o specyfikację, metalowa rolka jezdna na płaskownik może być dostępna w różnych rozmiarach, w zależności od potrzeb i wymagań. Średnica rolki oraz łożyska są ważnymi czynnikami, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiedniej rolki.

Zastosowanie metalowej rolki jezdnej na płaskownik jest szerokie - może być ona stosowana w różnego rodzaju bramach przesuwnych, takich jak bramy garażowe, bramy ogrodzeniowe czy bramy wejściowe do budynków. Jest to uniwersalny element, który może być zamontowany w różnych miejscach, gdzie jest potrzebne płynne i łatwe

Loading...